13 i 14 d´ABRIL de 2019 

Categoria

Data i Hora 

Lloc

Local

Visitant

Convocatoria Poliesportiu

Sant Esteve Sesrovires

Sènior-A Masculí
Primera Estatal Grup D

DISSABTE 13.04.2019

19:30 hores


Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires


CH. SANT ESTEVE-A


CH. PALAUTORDERA-SALICRÚ


DISSABTE 13.04.2019

18:30 hores

Sènior Femení
Primera Catalana

DISSABTE 13.04.3019

21:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires CH. SANT ESTEVE

NOVADMIN CH. LLEIDA PARDINYES Groc (Lleida)

DISSABTE 13.04.2019

20:00 hores

Sènior-B Masculí
Primera Catalana

DISSABTE 13.04.2019

20:00 hores

Pavelló Municipal d´Esports (c/ dels Esports, 29)  de Les Franqueses del Vallès

AEH. LES FRANQUESES

CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 13.04.2019

18:00 hores

 Sènior-C Masculí

Quarta Catalana

---

DESCANSA

---

---

---

Màster Masculí Federat
Lliga Catalana (+30 anys)

DISSABTE 13.04.2019

17:45 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires MÀSTER CH. SANT ESTEVE

MÀSTER CH. LA SALLE MONTCADA

DISSABTE 13.04.2019

16:45 hores

Juvenil-A Masculí
Lliga Catalana (16 - 17 anys)
---

DESCANSA

---

---

---
Juvenil-B masculí
Primera Catalana (16 - 17 anys)

DISSABTE 13.04.2019

16:00 hores

Pavelló Municipal de La Draga (C-150A, 165) de Banyoles

CH. BANYOLES (Girona) CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 13.04.2019

13:30 hores

Cadet Masculí
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DISSABTE 13.04.2019

12:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE

CH. IGUALADA-A

DISSABTE 13.04.2019

11:00 hores

Cadet femení
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DIUMENGE 14.04.2019

13:00 hores

Pavelló Municipal (c/ Sebastià Juan Arbó, 10) d´Amposta CH. AMPOSTA-NATUREBRE (Tarragona) CH. SANT ESTEVE

DIUMENGE 14.04.2019

10:00 hores

Infantil-A Masculí
Lliga Catalana (12-13 anys)

DISSABTE 13.04.2019

12:15 hores

---

Dilluns 15 i Dimarts 16.04.2019

Pavelló Nou (C-60) de La Roca del Vallès

---

Pavelló Municipal de l´OAR. Gràcia (c/ Boccacció, 66) de Sabadell

AVANNUBO BM. LA ROCA

---

1r Torneig de Setmana Santa TOP CUP

CH. SANT ESTEVE-A

---

DISSABTE 13.04.2019

10:15 hores

---

Infantil-B masculí
Consell Esportiu (12- 13 anys)

DIVENDRES 12.04.2019

18:30 hores

Pavelló del CEM Pau Gasol (c/ Lluís Companys, s/n.) de Sant Boi de Llobregat EHC. SANT BOI-C CH. SANT ESTEVE-B

DIVENDRES 12.04.2019

17:00 hores

Infantil-A femení
Primera Catalana (12 - 13 anys)

DISSABTE 13.04.2019

10:30 hores

---

Dilluns 15 i dimarts 16.04.2019

Pavelló Municipal (Av. Generalitat, s/n.) de l´Ampolla

---

Pavelló Municipal de l´OAR. Gràcia (c( Boccaccio, 66) de Sabadell

HC. PERELLÓ (Tarragona)

---

1r. Torneig de Setmana Santa TOP CUP

CH. SANT ESTEVE-A

---

DISSABTE 13.04.2019

08:00 hores

---

Infantil-B femení
Consell Esportiu (12 - 13 anys)

DISSABTE 13.04.2019

AJORNAT CH. GAVÀ Escolar CH. SANT ESTEVE-B ---
Aleví-A Masculí "Expert" federat
Campionat de Catalunya Nivell 1  (10-11 anys) camp gran 40x20m.

DISSABTE 13.04.2019

11:00 hores

Poliesportiu Municipal Antonio Garcia Robledo (c/ de la Riera Seca, s/n.) de La Llagosta

JOVENTUT H. LA LLAGOSTA

CH. SANT ESTEVE-A

DISSABTE 13.04.2019

09:30 hores

Aleví-B masculí federat
Campionat de Catalunya Nivell 2 (10 - 11 anys) camp minihandbol

DISSABTE 13.04.2019

13:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires CH. SANT ESTEVE-B

CH. SANT JOAN DESPÍ-C

DISSABTE 13.04.2019

13:00 hores

Benjamí-Aleví femení minihandbol
Consell Esportiu (8 - 11 anys)

DISSABTE 13.04.2019

AJORNAT CE. MOLINS DE REI Blanc

CH. SANT ESTEVE Benjamí/Aleví femení

---
Benjamí Masculí "Albert Falguera" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)
--- DESCANSA

---

--- ---
Benjamí Masculí "Roger Pujol" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

DISSABTE 13.04.2019

09:00 hores

Poliesportiu Municipal (c/ Sant Antoni Mª Claret, 1-bis) de Molins de Rei

CE. MOLINS DE REI Taronja

CH. SANT ESTEVE Roger Pujol

DISSABTE 13.04.2019

07:45 hores

 Pre-Benjamí mixte minihandbol
Consell Esportiu (6 - 7 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

 Escola Vinya del Sastret
Promoció (6 - 11 anys)

---

PROMOCIÓ

---

---

---

PreBenjamins/Benjamins/Alevins Mixte
Àgora Internacional School Barcelona
Promoció (de 5 a 11 anys)

---

PROMOCIÓ

--- ---

---

Infantil i Cadet mixte
Institut Montserrat Colomer de SANT ESTEVE SESROVIRES i Institut IES MASQUEFA

Promoció (de 12 a 15 anys)

 --- PROMOCIÓ   ---  --- --- 
PATUFETS MIXTE
Escola Multiesport (3 - 4 - 5 anys)

---

MULTIESPORT

--- ---

---

Màster Mixte (NO FEDERAT)
Activitat oberta (+30 anys)

---

PROMOCIÓ

ENTRENAMENTS TOTS ELS DIJOUS (no festius) de 20:30 a 22:00 hores a la Pista de l´Escola La Roureda

OBERT A TOTHOM... PARES, MARES, VEÏNS, EX-JUGADORS/ES... VINE I DISFRUTA DE L'HANDBOL I L'AMISTAT !!!

---

---

 

Patrocinadors

Premium

     

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

209173
AvuiAvui232
Aquesta setmanaAquesta setmana232
Aquest mesAquest mes5705