23 i 24 de FEBRER de 2019 

Categoria

Data i Hora 

Lloc

Local

Visitant

Convocatoria Poliesportiu

Sant Esteve Sesrovires

Sènior-A Masculí
Primera Estatal Grup D

DISSABTE 23.02.2019

18:00 hores


Pavelló Municipal de Gràcia (c/ Boccaccio, 66) de Sabadell


OAR. GRÀCIA SABADELL


CH. SANT ESTEVE-A


DISSABTE 23.02.2019

16:00 hores

Sènior Femení
Primera Catalana

DISSABTE 23.02.2019

21:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE

ACLE. GUISSONA (Lleida)

DISSABTE 23.02.2019

20:00 hores

Sènior-B Masculí
Primera Catalana

DISSABTE 23.02.2019

19:00 hores

Pavelló de les IEM. (Av. Germans Martí. 16) de Martorell

CH. MARTORELL

CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 23.02.2019

17:30 hores

 Sènior-C Masculí

Quarta Catalana

---

DESCANSA

---

---

---

Màster Masculí Federat
Lliga Catalana (+30 anys)

DISSABTE 23.02.2019

19:15 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires MÀSTER CH. SANT ESTEVE

MÀSTER CH. SANT ANDREU (Barcelona)

DISSABTE 23.02.2019

18:15 hores

Juvenil-A Masculí
Lliga Catalana (16 - 17 anys)

DIUMENGE 24.02.2019

09:00 hores

Pavelló del CEM La Verneda (c/ Binéfar, 10-14) de Barcelona

SANT MARTÍ ADRIANENC (Barcelona)

CH. SANT ESTEVE-A

DIUMENGE 24.02.2019

07:00 hores

Juvenil-B masculí
Primera Catalana (16 - 17 anys)

---

DESCANSA

--- ---

---

Cadet Masculí
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DISSABTE 23.02.2019

19:00 hores

Pavelló Municipal del barri de Pardinyes (Av. de Tortosa, 21) de Lleida

CH. LLEIDA PARDINYES (Lleida)

CH. SANT ESTEVE

DISSABTE 23.02.2019

16:30 hores

Cadet femení
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DISSABTE 23.02.2019

10:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires CH. SANT ESTEVE CH. AMPOSTA-NATUREBRE (Tarragona)

DISSABTE 23.02.2019

09:30 hores

Infantil-A Masculí
Lliga Catalana (12-13 anys)

---

DESCANSA --- ---

---

Infantil-B masculí
Consell Esportiu (12- 13 anys)

DISSABTE 23.02.2019

13:00 hores

Espai Esportiu Sant Ildefons (Av. Línea Elèctrica, 1-7) de Cornellà de Llobregat CH. RÀPID CORNELLÀ CH. SANT ESTEVE-B

DISSABTE 23.02.2019

11:15 hores

Infantil-A femení
Primera Catalana (12 - 13 anys)

DISSABTE 23.02.2019

16:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

HC. PERELLÓ (Tarragona)

DISSABTE 23.02.2019

15:00 hores

Infantil-B femení
Consell Esportiu (12 - 13 anys)

---

DESCANSA --- ---

---

Aleví-A Masculí "Expert" federat
Campionat de Catalunya Nivell 1  (10-11 anys) camp gran 40x20m.

DISSABTE 23.02.2019

17:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

KH-7 BM. GRANOLLERS Miquel Prat

DISSABTE 23.02.2019

16:30 hores

Aleví-B masculí federat
Campionat de Catalunya Nivell 2 (10 - 11 anys) camp minihandbol

DISSABTE 23.02.2019

13:15 hores

Pavelló de les IEM. (Av. Germans Martí, 16) de Martorell CH. MARTORELL

CH. SANT ESTEVE-A

DISSABTE 23.02.2019

12:00 hores

Benjamí-Aleví femení minihandbol
Consell Esportiu (8 - 11 anys)

DISSABTE 23.02.2019

10:00 hores

Pavelló de Can Vinader (Rambla Blas Infante, s/n.) de Castelldefels

ESPORTIU CASTELLDEFELS

CH. SANT ESTEVE Benjamí/Aleví femení

DISSABTE 23.02.2019

08:30 hores

Benjamí Masculí "Albert Falguera" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

DISSABTE 23.02.2019

10:00 hores

Pavelló Municipal Andrey Xepkin (c/ Mataró, s/n.) de Sant Feliu de Llobregat

EH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU

CH. SANT ESTEVE Albert Falguera

DISSABTE 23.02.2019

08:45 hores

Benjamí Masculí "Roger Pujol" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

DISSABTE 23.02.2019

12:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE Roger Pujol

CH. SANT JOAN DESPÍ-C

DISSABTE 23.02.2019

11:30 hores

 Pre-Benjamí mixte minihandbol
Consell Esportiu (6 - 7 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

 Escola Vinya del Sastret
Promoció (6 - 11 anys)

---

PROMOCIÓ

---

---

---

PreBenjamins/Benjamins/Alevins Mixte
Àgora Internacional School Barcelona
Promoció (de 5 a 11 anys)

---

PROMOCIÓ

--- ---

---

Infantil i Cadet mixte
Institut Montserrat Colomer de SANT ESTEVE SESROVIRES i Institut IES MASQUEFA

Promoció (de 12 a 15 anys)

 --- PROMOCIÓ   ---  --- --- 
PATUFETS MIXTE
Escola Multiesport (3 - 4 - 5 anys)

---

MULTIESPORT

--- ---

---

Màster Mixte (NO FEDERAT)
Activitat oberta (+30 anys)

---

PROMOCIÓ

ENTRENAMENTS TOTS ELS DIJOUS (no festius) de 20:30 a 22:00 hores a la Pista de l´Escola La Roureda

OBERT A TOTHOM... PARES, MARES, VEÏNS, EX-JUGADORS/ES... VINE I DISFRUTA DE L'HANDBOL I L'AMISTAT !!!

---

---

 

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

193439
AvuiAvui208
Aquesta setmanaAquesta setmana474
Aquest mesAquest mes5140