18, 19 i 21 de MAIG de 2019 

Categoria

Data i Hora 

Lloc

Local

Visitant

Convocatoria Poliesportiu

Sant Esteve Sesrovires

Sènior-A Masculí
Primera Estatal Grup D

DIMARTS 21.05.2019

21:00 hores


Pavelló Nou de La Roca del Vallès


AVANNUBO BM. LA ROCA


CH. SANT ESTEVE-B


DIMARTS 21.05.2019

19:00 hores

Sènior Femení
Primera Catalana

DIUMENGE 19.05.2019

17:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve SesroviresCH. SANT ESTEVE

CH. IGUALADA

DIUMENGE 19.05.2019

16:30 hores

Sènior-B Masculí
Primera Catalana

DIUMENGE 19.05.2019

12:30 hores

Pavelló Municipal núm. 3 (Rambla del Celler, s/n) de Sant Cugat del Vallès

CH. SANT CUGAT-B

CH. SANT ESTEVE-B

DIUMENGE 19.05.2019

10:30 hores

 Sènior-C Masculí

Quarta Catalana

---

DESCANSA

---

---

---

Màster Masculí Federat
Lliga Catalana (+30 anys)

---

DESCANSA---

---

---

Juvenil-A Masculí
Lliga Catalana (16 - 17 anys)

DIUMENGE 19.05.2019

17:00 hores

Pavelló Nou de La Roca del Vallès

AVANNUBO BM. LA ROCA 1953

CH. SANT ESTEVE-A

DIUMENGE 19.05.2019

15:00 hores

Juvenil-B masculí
Primera Catalana (16 - 17 anys)

DISSABTE 18.05.2019

20:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-BLa República del Fum-CH. LLEIDA PARDINYES (Lleida)

DISSABTE 18.05.2019

19:30 hores

Cadet Masculí
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DISSABTE 18.05.2019

10:00 hores

Pavelló de l´UES. (c/ Germans Ensesa Pujadas, 5) de Sarrià de Ter

UE. SARRIÀ (Girona)

CH. SANT ESTEVE

DISSABTE 18.05.2019

07:30 hores

Cadet femení
Primera Catalana (14 - 15 anys)

DIUMENGE 19.05.2019

11:15 hores

Pavelló Municipal "Andrey Xepkin" (c/ Mataró, s/n.) de Sant Feliu de LlobregatCH. SANT LLORENÇ-SANT FELIUCH. SANT ESTEVE

DIUMENGE 19.05.2019

09:30 hores

Infantil-A Masculí
Lliga Catalana (12-13 anys)

DISSABTE 18.05.2019

19:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

SANT MARTÍ VORAMAR-A (Barcelona)

DISSABTE 18.05.2019

18:00 hores

Infantil-B masculí
Consell Esportiu (12- 13 anys)
---DESCANSA------

---

Infantil-A femení
Primera Catalana (12 - 13 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

Infantil-B femení
Consell Esportiu (12 - 13 anys)

DISSABTE 18.05.2019

Fase Sector Jocs Esportius CEBLLOB

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

10:30 hores (Semifinal prèvia)

CH. GAVÀ Escolar vs CH. RÀPID CORNELLÀ

12:00 hores (Final)

CH. SANT ESTEVE-B vs guanyador semifinal

13:10 hores

Entrega de trofeus i premis, i petit refrigeri final...

Aleví-A Masculí "Expert" federat
Campionat de Catalunya Nivell 1  (10-11 anys) camp gran 40x20m.

DISSABTE 18.05.2019

09:00 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve Sesrovires

CH. SANT ESTEVE-A

BM. POLINYÀ

DISSABTE 18.05.2019

08:00 hores

Aleví-B masculí federat
Campionat de Catalunya Nivell 2 (10 - 11 anys) camp minihandbol

DISSABTE 18.05.2019

13:30 hores

Poliesportiu Municipal de Sant Esteve SesroviresCH. SANT ESTEVE-BCH. ESPLUGUES Blau

DISSABTE 18.05.2019

12:45 hores

Benjamí-Aleví femení minihandbol
Consell Esportiu (8 - 11 anys)

DISSABTE 18.05.2019

09:00 hores

Pavelló Municipal "Rafa Martínez" (Ctra. de Navarcles, s/n.) de Santpedor

Fase de Sector Jocs Escolars (Primera semifinal)

CH. SANTPEDOR

CH. SANT ESTEVE Benjamí/Aleví femení

DISSABTE 18.05.2019

07:30 hores

Benjamí Masculí "Albert Falguera" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

DISSABTE 18.05.2019

09:00 hores

Pavelló Municipal (c/ Cristòfol Mestres, s/n.) de Sant Pere de RibesH. RIBES COSTARETS 1CH. SANT ESTEVE Albert Falguera

DISSABTE 18.05.2019

07:30 hores

Benjamí Masculí "Roger Pujol" minihandbol
Consell Esportiu (8 - 9 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

 Pre-Benjamí mixte minihandbol
Consell Esportiu (6 - 7 anys)

---

DESCANSA

---

---

---

 Escola Vinya del Sastret
Promoció (6 - 11 anys)

---

PROMOCIÓ

---

---

---

PreBenjamins/Benjamins/Alevins Mixte
Àgora Internacional School Barcelona
Promoció (de 5 a 11 anys)

---

PROMOCIÓ

------

---

Infantil i Cadet mixte
Institut Montserrat Colomer de SANT ESTEVE SESROVIRES i Institut IES MASQUEFA

Promoció (de 12 a 15 anys)

 ---PROMOCIÓ  --- ------ 
PATUFETS MIXTE
Escola Multiesport (3 - 4 - 5 anys)

---

MULTIESPORT

------

---

Màster Mixte (NO FEDERAT)
Activitat oberta (+30 anys)

---

PROMOCIÓ

ENTRENAMENTS TOTS ELS DIJOUS (no festius) de 20:30 a 22:00 hores a la Pista de l´Escola La Roureda

OBERT A TOTHOM... PARES, MARES, VEÏNS, EX-JUGADORS/ES... VINE I DISFRUTA DE L'HANDBOL I L'AMISTAT !!!

---

---

 

DIVISION DE HONOR PLATA FEMENINA 

LIGA REGULAR 
Grupo: C 

Equip PJPGPEPPNPGFGCPtsDif
1. BM. Castellón 

26

2411082659749229
2. BFIT - MuchoTicket Puchi 262231083063147199
3. BM. FEM. Elda Prestigio26181706946313763
4. H. Sant Vicenç - Bar Mi Casa26162807516623489
5. BM. Morvedre 26143907897193170
6. E. Castelldefels261311206806422738
7. A. Lleidatana2612212066668826-22
8. H. Amposta (Lagrama) 261131206926732519
9. Handbol Mislata2612113069971325-14
10. Agustinos Alicante
268315064773119-84
11. Felmar BM. La Roca267316073380917-76
12. Handbol Sant Joan Despí264616066273514-73
13. O.A.R. Gracia Sabadell26412105827299-147
14. H. Sant Esteve Sesrovires26202405368274-291

PRIMERA ESTATAL MASCULINA 

LLIGA REGULAR 
Grupo: D 

Equip PJPGPEPPNPGFGCPtsDif
1. KH-7 BM. Granollers 

30

2622097278454188
2. Sant Martí Adrianenc302514089276051132
3. AUGI Unió Esportiva Sarrià 30232508537564897
4. Handbol Sant Quirze 

30221708347544580
5. H. Sant Esteve Sesrovires 30201908267364190
6. BM. La Roca 30171120842834358
7. Handbol Sant Joan Despí  301631108037733530
8. Handbol Sant Cugat3011118078885023-62
9. Joventut Handbol Mataró309318083390821-75
10. La Salle Montcada 308517077980321-24
11. O.A.R. Gracia Sabadell3010119078782521-24
12. CH Sant Esteve de Palautordera 309219083490420-70
13. Handbol Esplugues 308319074979419-45
14. Handbol Palautordera - Salicru309021075884818-90
15. Club Handbol Bordils B307320074784217-95
16. La Salle Bonanova  305124075287811-126

Sènior-A masc.(Copa Catalana): CH. SANT ESTEVE-A / CH. BORDILS-B    (29-23)

Sènior-A femení(Divisió Plata): DESCANSA

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / SANT MARTÍ ADRIANENC-C   (45-28)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): DESCANSA

Juvenil femení(14/17 anys): DESCANSA

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / BM. LA ROCA 1953   (29-25)

Infantil-A masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B femení IES Masquefa(12/13 anys): DESCANSA

Aleví-A masc. Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masc.(10/11 anys): DESCANSA

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys): CH. GAVÀ / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó   (25-11)

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masc. Albert Falguera(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masc. Roger Pujol(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí mixte-A(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí mixte-B(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Sènior-A masc.(Copa Catalana): CH. SANT ESTEVE-A / BM. LA ROCA   (33-20)

Sènior-A femení(Plata femenina): DESCANSA

Sènior-B masc.(Tercera Catalana): HC. MANYANET-B / CH. SANT ESTEVE-B   (24-34)

Sènior-B femení(Primera Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): SANT MARTÍ-ADRIANENC-A / CH. SANT ESTEVE   (52-31)

Juvenil femení(14/17 anys): DESCANSA

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT LLORENÇ-SANT FELIU / CH. SANT ESTEVE   (32-38)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / H. GARBÍ DE PALAFRUGELL   (28-21)

Infantil-B masc.(12/13 any): DESCANSA

Aleví-A masculí Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masculí(10/11 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): Festa de l´Esport 2017 de Sant Esteve Sesrovires

Infantil-B femení IES Masquefa(12/13 anys):      id.

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys):               id.

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys):               id.

Benjamí masculí Albert Falguera(8/9 anys):                  id.

Benjamí masculí Roger Pujol(8/9 anys):                    id.

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys):                 id.

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys):                  id.

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Patrocinadors

Premium

     

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

216105
AvuiAvui58
Aquesta setmanaAquesta setmana58
Aquest mesAquest mes5202