Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA / CH. SANT ESTEVE-A   (30-34)

Sènior-A femení(Divisió Plata): OAR. GRÀCIA SABADELL / CH. SANT ESTEVE-A   (26-13)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ANDREU DEL PALOMAR / CH. SANT ESTEVE-B  (22-24)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. LLAVANERES-CALDES D´ESTRAC / CH. SANT ESTEVE-B   (28-21)

Màster masculí(Lliga Catalana): MÀSTER CH. SANT ESTEVE / MÀSTER CH. VILAMAJOR   (23-19)

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / SANT MARTÍ-ADRIANENC-A   (26-35)

Cadet-Juvenil femení(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / OAR. GRÀCIA SABADELL   (2-31)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. ÒDENA / CH. SANT ESTEVE   (29-33)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. CARDEDEU-B / CH. SANT ESTEVE-A   (1-38)

Infantil-B masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-B / LA SALLE BONANOVA   (N.P. La Salle Bonanova)

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / BM. ESPARREGUERA   (20-27)

Infantil-B femení(12/13 anys): Pendent sorteig Cebllob

Aleví-A “Expert” masculí(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU   (8-8)

Aleví-B masculí(10/11 anys): BM. ESPARREGUERA / CH. SANT ESTEVE-B   (9-7)

Aleví femení(10/11 anys): EHC. SANT BOI-BENVIURE Vermell / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó   (4-12)

Benjamí femení(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Sandra Baño / EH. SANT VICENÇ-3   (4-12)

Benjamí-A masculí Albert Falguera(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí-B masculí Roger Pujol(8/9 anys): EHC. SANT BOI-BENVIURE-B / CH. SANT ESTEVE R.Pujol  (8-8)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): EH. SANT LLORENÇ-ST. FELIU / CH. SANT ESTEVE-A   (12-4)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): CH. GAVÀ / CH. SANT ESTEVE-B   (4-12)

Escola M. de Déu de Montserrat de Castellví de Rosanes(5 a 11 anys): PROMOCIÓ

IES Institut Masquefa(12 a 15 anys): PROMOCIÓ

Patufets(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Patrocinadors

Premium

     

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

251588
AvuiAvui21
Aquesta setmanaAquesta setmana1390
Aquest mesAquest mes6886