Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / CH. SANT QUIRZE   (33-23)

Sènior-A femení(Divisió Honor Plata): BM. CATELLÓN / CH. SANT ESTEVE-A   (48-17)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. SANT ANDREU   (39-13)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): H. VETERANS MATADEPERA / MÀSTER CH. SANT ESTEVE   (29-18)

Juvenil masc.(16/17 anys): DESCANSA

Juvenil femení(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / JOVENTUT H. MATARÓ   (17-31)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / EH. SANT VICENÇ-BAR MI CASA   (46-33)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CE. MARISTES RUBÍ / CH. SANT ESTEVE-A   (17-46)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. ÒDENA   (4-12)

Infantil-B femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-B / CH. SANT JOAN DESPÍ   (8-8)

Aleví-A masculí Expert(10/11 anys): JOVENTUT H. MATARÓ / CH. SANT ESTEVE-A   (8-8)

Aleví-B masculí(10/11 anys): CH. GAVÀ Blau / CH. SANT ESTEVE-B   (8-8)

Aleví femení(10/11 anys): CEH. BCN-SANTS UBAE / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó   (12-4)

Benjamí femení(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí-A masculí(8/9 anys): EH. SANT LLORENÇ-ST FELIU-A / CH. SANT ESTEVE Albert Falguera (10-6)

Benjamí-B masculí(8/9 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-C / CH. SANT ESTEVE Roger Pujol   (12-4)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): BM. ESPARREGUERA / CH. SANT ESTEVE-A   (5-11)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví Rosanes(3/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): BM. LA ROCA / CH. SANT ESTEVE-A   (30-29)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT ESTEVE-A / CH. AMPOSTA-LAGRAMA   (28-33)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. EL PAPIOL / CH. SANT ESTEVE-B   (23-32)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masculí(Lliga Catalana): MÀSTER CH. VILAMAJOR / MÀSTER CH. SANT ESTEVE   (28-26)

Juvenil masc.(16/17 anys): BM. LA ROCA 1953 / CH. SANT ESTEVE   (33-27)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. RIUDELLOTS / CH. SANT ESTEVE   (21-21)

Cadet masc.(14/15 anys): H. COOPERATIVA-SANT BOI / CH. SANT ESTEVE   (28-31)

                                     CEH. BCN-SANTS UBAE. / CH. SANT ESTEVE   (27-41)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. CARDEDEU-B   (44-5)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. RUBÍ   6-10  (16-20)

Infantil-B femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-B IES MASQUEFA / EH.COOPERATIVA-SANT BOI-C   (Ajornat)

Aleví-A masculí Expert(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-A / KH-7 BM. GRANOLLERS   6-10 (12-14)

Aleví-B masculí(10/11 anys): DESCANSA

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys): DESCANSA

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí Albert Falguera(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí Roger Pujol(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / CH. PALAUTORDERA-SALICRÚ   (26-15)

Sènior-A femení(Divisió Plata): HANDBOL MISLATA / CH. SANT ESTEVE-A   (29-21)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. CARDEDEU-B   (30-19)

Senior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): DESCANSA

Juvenil femení(14/17 anys): CEACA TÀRREGA / CH. SANT ESTEVE   (43-18)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. ESPLUGUES   (51-21)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. ESPLUGUES-B / CH. SANT ESTEVE-A   (23-30)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): EH. COOPERATIVA-SANT BOI-B / CH. SANT ESTEVE-A   (28-25)

Infantil-B femení(12/13 anys): CH. ESPLUGUES / CH. SANT ESTEVE-B IES. MASQUEFA  (17-14)

Aleví-A masc. “Expert”(10/11 anys): UE. SARRIÀ DOMENY / CH. SANT ESTEVE-A   (8-8)

Aleví-B masc.(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-B / CE. MOLINS DE REI Taronja   (10-6)

Aleví femení(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE Laia Faixó / CH. VILANOVA DEL CAMÍ-B    (8-8)

Benjamí femení(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Sandra Baño / EH. SANT VICENÇ-3   (5-11)

Benjamí-A masc.(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Albert Falguera / EHC ST BOI-BENVIURE-A (6-10)

Benjamí-B masc.(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Roger Pujol / CE. MOLINS DE REI Verd   (11-5)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M.Déu de Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): LA SALLE MONTCADA / CH. SANT ESTEVE-A   (21-23)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT ESTEVE-A / BM. MORVEDRE SAGUNT   (26-24)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. LLAVANERES-D´ESTRAC / CH. SANT ESTEVE-B   (24-26)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): CH. SANT ESTEVE / CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU   (21-14)

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. BORDILS   (37-23)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. PALAUTORDERA-SALICRÚ   (22-25)

Cadet masc.(14/15 anys): H. COOPERATIVA-SANT BOI / CH. SANT ESTEVE   (supès)

Infantil-A masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CEH. VENDRELL   14-14 (9-7)

Infantil-B femení(12/13 anys): AEE. PLA DE MORERES / CH. SANT ESTEVE-B   19-3 (12-4)

Aleví masculí Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masculí(10/11 anys): EH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU-B / CH. SANT ESTEVE-B   (9-7)

Aleví femení(10/11 anys): CH. RIBES LES PARELLADES / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó  (6-10)

Benjamí femení(8/9 anys): SEA. ELS COSTERETS / CH. SANT ESTEVE Sandra Baño   (8-8)

Benjamí masculí(8/9 anys): EH. SANT VICENÇ-1 / CH. SANT ESTEVE Albert Falguera   (7-9)

Benjamí masculí(8/9 anys): EH. ST.LLORENÇ-ST.FELIU-B / CH. SANT ESTEVE Roger Pujol (10-6)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-A / SEA ELS COSTERETS FEMENÍ  (Ajornat)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES. Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / CH. ESPLUGUES   (20-18)

Senior-A femení(Divisió Plata): DESCANSA

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CE. MOLINS DE REI-B   (27-22)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masculí(Lliga Catalana): MÀSTER CH. SANT ESTEVE / MÀSTER CH. CERDANYOLA   (36-12)

Juvenil masc.(16/17 anys): UE. SARRIÀ-H. MONTGRÍ (Girona) / CH. SANT ESTEVE   (27-25)

Juvenil femení(16/17 anys): JOVENTUT H. LA LLAGOSTA / CH. SANT ESTEVE   (33-16)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / TARRAGONA HC.   (37-30)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT QUIRZE-B / CH. SANT ESTEVE-A   (15-36)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B femení(12/13 anys) IES. Masquefa: DESCANSA

Aleví-A masc. Expert(10/11 anys): H. GARBÍ PALAFRUGELL (Girona) / CH. SANT ESTEVE-A   (7-9) 24-32

Aleví-B masc.(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-B / BM. ESPARREGUERA   (6-10)

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / EHC. SANT BOI-BENVIURE Vermell   (8-8) 33-30

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masc. Albert Falguera(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masc. R.Pujol(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE R.Pujol / EHC. SANT BOI-BENVIURE-B (6-10) 31-44

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES. Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

 

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

147372
AvuiAvui18
Aquesta setmanaAquesta setmana655
Aquest mesAquest mes2488