Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / OAR. GRÀCIA SABADELL   (30-30)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT ESTEVE-A / BM. FEMENINO ELDA PRESTIGIO   (15-31)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. VILANOVA-HIPERSIMPLY   (32-20)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. MONTGRÍ   (28-17)

Màster masculí(Lliga Catalana): MÀSTER CH. SANT ESTEVE / VETERANS H. PALAUTORDERA   (24-21)

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / FC. BARCELONA LASSA   (18-41)

Cadet-Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. LLEIDA PARDINYES   (23-25)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. SANT QUIRZE-A   (42-29)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. GAVÀ   (24-32)

Infantil-B masc.(12/13 anys): EH. CORNELLÀ / CH. SANT ESTEVE-B   (Ajornat)

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. RUBÍ   (18-23)

Infantil-B femení(12/13 anys): Pendent de sorteig

Aleví-A masculí “Expert”(10/11 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-A / CH. SANT ESTEVE-A   (7-9)

Aleví-B masculí(10/11 anys): CE. MOLINS DE REI Taronja / CH. SANT ESTEVE-B   (4-12)

Aleví femení “Laia Faixó”(10/11 anys): CH. VILANOVA DEL CAMÍ-B / CH. SANT ESTEVE   (5-11)

Benjamí femení “Sandra Baño”(8/9 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-A / CH. SANT ESTEVE   (12-4)

Benjamí masculí “Albert Falguera”(8/9 anys): EHC. SANT BOI-BENVIURE-A / CH. SANT ESTEVE  (12-4)

Benjamí masculí “Roger Pujol”(8/9 anys): CE. MOLINS DE REI Verd / CH. SANT ESTEVE   (8-8)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Escola M. Déu Montserrat Castellví de Rosanes(5/11 anys): PROMOCIÓ

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): KH-7 BM. GRANOLLERS-B / CH. SANT ESTEVE-A   (26-19)

Sènior-A femení(Divisió Honor Plata): AGUSTINOS ALICANTE / CH. SANT ESTEVE-B   (26-20)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / BM. PAU CASALS SABADELL   (32-21)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. BANYOLES / CH. SANT ESTEVE-B   (23-19)

Màster masculí(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): KH-7 BM. GRANOLLERS SPORTING / CH. SANT ESTEVE   (28-20)

Cadet-Juvenil femení(14/17 anys): JOVENTUT H. LA LLAGOSTA / CH. SANT ESTEVE   (Ajornat)

Cadet masc.(14/15 anys): UE. SARRIÀ / CH. SANT ESTEVE   (32-28)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CE. MARISTES RUBÍ   (39-7)

Infantil-B masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-B / CH. CASTELLBISBAL   (35-22)

Infantil-A femení(12/13 anys): EH. COOPERATIVA-SANT BOI-B / CH. SANT ESTEVE-A   (20-22)

Infantil-B femení(12/13 anys): DESCANSA

Aleví masculí “Expert”(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masc.(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-B / EH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU   (7-9)

Aleví femení “Laia Faixó”(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. RIBES LES PARELLADES   (11-5)

Benjamí femení(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí-A masc.(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Albert Falguera / EH. SANT VICENÇ-1   (8-8)

Benjamí-B masc.(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Roger Pujol / EH. ST.LLORENÇ-ST.FELIU-B  (8-8)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-A / SEA. ELS COSTARETS FEMENÍ   (12-4)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-B / EH. ST.LLORENÇ-ST.FELIU   (4-12)

Escola M. Déu Montserrat de Castellví Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA / CH. SANT ESTEVE-A   (30-34)

Sènior-A femení(Divisió Plata): OAR. GRÀCIA SABADELL / CH. SANT ESTEVE-A   (26-13)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ANDREU DEL PALOMAR / CH. SANT ESTEVE-B  (22-24)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. LLAVANERES-CALDES D´ESTRAC / CH. SANT ESTEVE-B   (28-21)

Màster masculí(Lliga Catalana): MÀSTER CH. SANT ESTEVE / MÀSTER CH. VILAMAJOR   (23-19)

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / SANT MARTÍ-ADRIANENC-A   (26-35)

Cadet-Juvenil femení(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / OAR. GRÀCIA SABADELL   (2-31)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. ÒDENA / CH. SANT ESTEVE   (29-33)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. CARDEDEU-B / CH. SANT ESTEVE-A   (1-38)

Infantil-B masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-B / LA SALLE BONANOVA   (N.P. La Salle Bonanova)

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / BM. ESPARREGUERA   (20-27)

Infantil-B femení(12/13 anys): Pendent sorteig Cebllob

Aleví-A “Expert” masculí(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU   (8-8)

Aleví-B masculí(10/11 anys): BM. ESPARREGUERA / CH. SANT ESTEVE-B   (9-7)

Aleví femení(10/11 anys): EHC. SANT BOI-BENVIURE Vermell / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó   (4-12)

Benjamí femení(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Sandra Baño / EH. SANT VICENÇ-3   (4-12)

Benjamí-A masculí Albert Falguera(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí-B masculí Roger Pujol(8/9 anys): EHC. SANT BOI-BENVIURE-B / CH. SANT ESTEVE R.Pujol  (8-8)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): EH. SANT LLORENÇ-ST. FELIU / CH. SANT ESTEVE-A   (12-4)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): CH. GAVÀ / CH. SANT ESTEVE-B   (4-12)

Escola M. de Déu de Montserrat de Castellví de Rosanes(5 a 11 anys): PROMOCIÓ

IES Institut Masquefa(12 a 15 anys): PROMOCIÓ

Patufets(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Molta activitat i diversió a l' @Handbol_Sanes per tancar l'any 2016 i iniciar el 2017... a més de les habituals sessions d'entrenament dels equips federats, també hem gaudit de...


- VI Casal-Campus de Nadal en el Pavelló Municipal de 
#Sesrovires per a nens i nenes dels 4 als 11 anys d'edat, els matins dels dies 27, 28, 29 i 30 de desembre, sota la bona direcció/coordinació d'en Marc Madruga i Àngel Fosalba, i dels entrenadors/monitors del club.


- Torneig de Nadal Aleví masculí del FC. Barcelona, que s'ha cel.lebrat el 30/12 al Pavelló de les instal.lacions "Joan Gamper" del FCB a Sant Joan Despí. Bona feina Ivan Cid i Adrià Barquero, entrenadors del nostre Aleví "Expert" que a la lligueta de 1a fase ha perdut vs UE Sarrià de Ter i ha guanyat al BM Cardedeu i BM Polinyà, classificant-se pels Vuitens de final, a on han estat eliminats pels barcelonins de La Salle Bonanova.


- Triangular al Pavelló Municipal d'Esparreguera, la nit del divendres 30/12, entre els Màsters Obra Social Josep Roca, el Màster @Handbol_Sanes, i el juvenil del BM. Esparreguera. Moltes ganes de passar-ho bé i disfrutar de l'handbol... !!!


- 5è Festival TecCat d'handbol femení al Pavelló Municipal de Santa Maria de Palautordera, els dies 29 i 30/12, a on han estat convocats pel @Handbol_Sanes l'Erika Martínez, jugadora del nostre juvenil que engüany a debutat al Divisió d'Honor Plata, el tècnic Maikel Nuñez entrenador del nostre Plata femení, i la sesrovirenca Gael Alfaro, actualment jugadora del BM Leganés madrileny, que han format part dels combinats Sènior i Juvenil que s'han enfrontat a les Seleccions Catalanes Juvenil i Cadet femenines, respectivament.


- Tecnificació de porters "Hand Porters" a Vilanova del Camí, els dies 28 i 29/12, amb la participació de vàris porters del nostre handbol base, i també dels tècnics sesrovirencs Joan Puget i Joan Méndez, entrenadors de porters al juvenil masculí i sèniors femenins del @Handbol_Sanes

- El matí del dimarts 03/01 un combinat Sènior mixte del @Handbol_Sanes va gaudir del tradicional partidet de Nadal al CP BRIANS I, sota la sempre bona organització i coordinació de l´Albert Falguera.

 -  Diferents jugadors/es i membres del CHSES es van desplaçar i han gaudit del 2 al 7 de gener del Campionat d´Espanya de Seleccions Territorials que s´ha cel.lebrat a diferents localitats catalanes, amb seu principal a Blanes (Girona), a on cal destacar l´excel.lent organització per part de la Federació Catalana d´Handbol (FCH.) i també l´èxit esportiu amb 4 medalles d´or, 1 de plata i 1 de bronze (de les 6 possibles…) de les Seleccions Catalanes de Base. També destaquem l´excel.lent tasca informativa i streaming del sesrovirenc Xavi Vegas (Valonmano con V) i del seu equip de treball.

  - També, a més de diferents sessions d´entrenament, s´han jugat els següents partits amistosos: victòria (20-30) del Sènior-A femení a casa del CH. Gavà, i derrota (38-39) de l´Infantil-A masculí enfront el CH. Santpedor-A.  


De ben segur que ens deixem moltes més activitats i treballs, i es que l´handbol a Sant Esteve Sesrovires, no para mai... desitjar-vos un BON ANY NOU 2017, plé d'il.lussió, esforç amistat,, treball, ... i de ben segur, amb molta empenta i alegries... SOM-HI SANES... !!!

Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / SANT MARTÍ ADRIANENC   (25-24)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT ESTEVE-A / BM. LA ROCA   (25-28)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. EL PAPIOL   (37-19)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU   (25-18)

Màster masc.(Lliga Cat.): CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU / CH. SANT ESTEVE   (24-23)

Juvenil masc.(16/17 anys): EH. SANT VICENÇ-BAR MI CASA / CH. SANT ESTEVE   (34-24)

Juvenil femení(14/17 anys): ESPORTIU CASTELLDEFELS / CH. SANT ESTEVE   (32-12)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / BM. POLINYÀ   (58-36)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. ESPLUGUES-B   (34-19)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B femení(12/13 anys): DESCANSA

Aleví-A “Expert” masc.(10/11 anys): CH. GAVÀ Blau / CH. SANT ESTEVE-A   (8-8)

Aleví-B masc.(10/11 anys): XI Trobada per la Marató de TV3 d´Igualada

Aleví femení “Laia Faixó”(10/11 anys): XI Trobada per la Marató de TV3 d´Igualada

Benjamí femení “Sandra Baño”(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí “Roger Pujol”(8/9 anys): XI Trobada per la Marató de TV3 d´Igualada

Benjamí masculí “Albert Falguera”(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): XI Trobada per la Marató de TV3 d´Igualada

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Escola M. de Déu de Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte no federat(+30 anys): PROMOCIÓ 

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

101133
AvuiAvui191
Aquesta setmanaAquesta setmana422
Aquest mesAquest mes3676