Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT QUIRZE / CH. SANT ESTEVE-A   (30-23)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT ESTEVE / BM. CASTELLÓN   (21-28)

                       07/12/2016 – CH. AMPOSTA-LAGRAMA / CH. SANT ESTEVE-A   (28-25)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): DESCANSA

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masculí(Lliga Catalana): CH. SANT ESTEVE / UEH. CALELLA   (30-27)

Juvenil masculí(16/17 anys): DESCANSA

Juvenil femení(14/17 anys): DESCANSA

Cadet masculí(14/15 anys): DESCANSA

Infantil masculí(12/13 anys): DESCANSA

Infantil femení(12/13 anys): CEH. VENDRELL / CH. SANT ESTEVE   (13-30)

Aleví masculí “Expert”(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. IGUALADA   (20-20)

Aleví femení(10/11 anys): DESCANSA

Benjamí femení(8/9 anys): LA SALLE BONANOVA / CH. SANT ESTEVE   (10-6)

Benjamí masculí “Albert Falguera”(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí “Roger Pujol”(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. GAVÀ   (Ajornat)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-B / BM. ESPARREGUERA   (12-4)

Patufets mixte(3/4/5 anys): DESCANSA

Escola M. de Déu de Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): DESCANSA

Institut IES Masquefa(12/15 anys): DESCANSA

Màster mixte no federat(+30 anys): DESCANSA

 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. PALAUTORDERA-SALICRÚ / CH. SANT ESTEVE-A   (24-25)

Sènior-A femení(Divisió Plata): DESCANSA

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. LLAVANERES-CALDES ESTRAC   (25-25)

Sènior-B femení(1ª Catalana): U.E. SARRIÀ / CH. SANT ESTEVE-B   (28-21)

Màster masculí(Lliga Catalana): CH. CERDANYOLA / CH. SANT ESTEVE   (11-41)

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. SANT CUGAT-A   (23-26)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. IGUALADA   (9-39)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / CEH. BCN-SANTS UBAE.   (47-26)

Infantil masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. SANT QUIRZE-B   (29-26)

Infantil femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE / ESPORTIU CASTELLDEFELS SDE.   (8-24)

Aleví “Expert” masc.(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / KH-7 BM. GRANOLLERS   4-12 (12-28)

Aleví femení “Laia Faixó”(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / EH. CORNELLÀ Blanc   6-10 (36-37)

Benjamí femení “Sandra Baño”(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. SANT JOAN DESPÍ-A   4-12 (4-50)

Benjamí masc. “Albert Falguera”(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE / BM. ESPARREGUERA   12-4 (53-12)

Benjamí masc. “Roger Pujol”(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE / EH. CORNELLÀ   8-8 (32-23)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): BM. ESPARREGUERA / CH. SANT ESTEVE-A   4-12 (8-58)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): SEA ELS COSTARETS MASC. / CH. SANT ESTEVE-B   4-12 (10-39)

Patufets mixte(3/4/5 anys): DESCANSA

Escola Mare Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(3/11 anys): DESCANSA

Institut IES Masquefa(12/15 anys): DESCANSA

Màster no federat(+30 anys): DESCANSA

 

 

Sènior-A masculí(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / LA SALLE MONTCADA   (22-17)

Sènior-A femení(Divisió Plata): BM. MORVEDRE SAGUNT / CH. SANT ESTEVE-A   (39-21)

Sènior-B masculí(3ª Catalana): CE. MOLINS DE REI-B / CH. SANT ESTEVE-B   (31-37)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / BM. POLINYÀ   (26-24)

Màster masculí(Lliga Catalana): CH. SANT ESTEVE / CH. CALONGE   (25-16)

Juvenil masculí(16/17 anys): BM. LA ROCA 1953 / CH. SANT ESTEVE   (33-32)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. VILAMAJOR / CH. SANT ESTEVE   (43-7)

Cadet masculí(14/15 anys): CH. ESPLUGUES / CH. SANT ESTEVE   (23-55)

Infantil masculí(12/13 anys): DESCANSA

Infantil femení(12/13 anys): H. COOPERATIVA-SANT BOI-C / CH. SANT ESTEVE   (18-26)

Aleví masculí “Expert”(10/11 anys): CH. SALOU / CH. SANT ESTEVE   6-10 (6-20)

Aleví femení(10/11 anys): CEH. BCN-SANTS UBAE. / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó   9-7 (23-24)

Benjamí femení(8/9 anys): EH. SANT VICENÇ-3 / CH. SANT ESTEVE Sandra Baño   10-6 (34-14)

Benjamí masculí(8/9 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-D / CH. SANT ESTEVE Albert Falguera   4-12 (13-42)

Benjamí masculí(8/9 anys): EH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU-B / CH. SANT ESTEVE Roger Pujol   10-6 (44-34)

Pre-Benjamí-A mxite(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): DESCANSA

Escola M. Déu de Montserrat Castellví de Rosanes(3/11 anys): DESCANSA

Institut IES Masquefa(12/15 anys): DESCANSA

Màster no federat(+30 anys): DESCANSA

 

 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. ESPLUGUES / CH. SANT ESTEVE-A   (26-27)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT ESTEVE-A / ESP. CASTELLDEFELS   (16-27)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. PARETS-B   (35-30)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. GARBÍ-PALAFRUGELL / CH. SANT ESTEVE-B   (34-24)

Màster masc.(Lliga Veterans): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): FC. BARCELONA / CH. SANT ESTEVE   (35-26)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. VILANOVA DEL CAMÍ / CH. SANT ESTEVE   (30-4)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / H. COOPERATIVA-SANT BOI   (34-31)

Infantil masc.(12/13 anys): CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU-B / CH. SANT ESTEVE   (14-44)

Infantil femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE / EEM. PLÀ DE LES MORERES Vilanova del Camí   (42-14)

Aleví masc. “Expert”(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. SANT JOAN DESPÍ   (6-10)

Aleví femení “Laia Faixó”(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / CE. MOLINS DE REI   (5-11)

Benjamí femení “Sandra Baño” (8/9 anys): CH. SANT ESTEVE / LA SALLE BONANOVA   (4-12)

Benjamí masc. “Albert Falguera”(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE / CE. MOLINS DE REI VERD (10-6)

Benjamí masc. “Roger Pujol”(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE / CE. MOLINS DE REI BLANC   (12-4)

PreBenjamí-A masc.(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-A / SEA. ELS COSTARETS Sant Pere de Ribes   (9-7)

PreBenjamí-B masc.(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-B / ESCOLA FRANGOAL Castelldefels  (12-4)

Escola Mare de Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(5/11 anys): DESCANSA

Institut IES Masquefa(12/15 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): DESCANSA

Màster mixte(+30 anys): DESCANSA

 

 

Sènior-A masc.(1ª Estatal): AUGI-UE. SARRIÀ / CH. SANT ESTEVE-A   (27-24)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT VICENÇ-BAR MI CASA / CH. SANT ESTEVE-A   (36-17)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT JUST / CH. SANT ESTEVE-B   (31-35)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. PALAUTORDERA-SALICRÚ   (17-26)

Màster masc.(Lliga Cat.): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / KH-7 BM. GRANOLLERS SPORTING   (26-31)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CEACA. TÀRREGA   (20-27)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. TARRAGONA / CH. SANT ESTEVE   (24-32)

Infantil masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. POBLE NOU   (29-24)

Infantil femení(12/13 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ / CH. SANT ESTEVE   (14-26)

Aleví masc. Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví femení(10/11 anys): EH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU-B / CH. SANT ESTEVE  “Laia Faixó” (8-8)

Benjamí femení(8/9 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-A / CH. SANT ESTEVE “Sandra Baño”   (12-4)

Benjamí masc.(8/9 anys): CH. MARTORELL Negre / CH. SANT ESTEVE “Albert Falguera”   (4-12)

Benjamí masc.(8/9 anys): CH. MARTORELL Groc / CH. SANT ESTEVE “Roger Pujol”   (8-8)

Pre-Benjamí masc.(6/7 anys): ESCOLA FRANGOAL CASTELLDEFELS / CH. SANT ESTEVE-A   (4-12)

Pre-Benjamí masc.(6/7 anys): SEA. ELS COSTARETS FEMENÍ / CH. SANT ESTEVE-B   (4-12)

Institut IES Masquefa(12/15 anys): DESCANSA

Escola M. Déu Montserrat Castellví Rosanes(5/11 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): DESCANSA

Màster mixte no federat (+30 anys): DESCANSA

 

 

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

159255
AvuiAvui203
Aquesta setmanaAquesta setmana203
Aquest mesAquest mes3270