- FASE CLASSIFICATÒRIA A LLIGA CATALANA CADET MASCULINA 14/15 ANYS

16/09/2016 – CH. SANT ESTEVE / CH. SANT JOAN DESPÍ   (26-30)

17/09/2016 – UE. SARRIÀ DE TER / CH. SANT ESTEVE   (29-25)

18/09/2016 – CH. SANT ESTEVE / CH. LA GARRIGA  (31-37)

- Aquest dilluns 19/09 es celebrarà sorteig per la nova Fase classificatòria a Primera Catalana Cadet masculina.

 

- FASE CLASSIFICATÒRIA A LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA 12/13 ANYS

16/09/2016 – CH. CERDANYOLA / CH. SANT ESTEVE   (25-17)

17/09/2016 – CH. SANT ESTEVE / CH. RIBES   (17-27)

18/09/2016 – CH. MARTORELL / CH. SANT ESTEVE   (17-30)

- Aquest dilluns 19/09 es celebrarà sorteig per la nova Fase classificatòria a Primera Catalana Infantil masculina.

 

RESULTATS PRETEMPORADA 2016-2017 DELS EQUIPS DEL CH. SANT ESTEVE:

13/09/2016 – CH. SANT VICENÇ Lliga Catalana / CH. SANT ESTEVE-A 1ª Estatal masc.   (24-34)

17/09/2016 – CH. SANT ESTEVE-A 1ª Estatal masc. / CH. GAVÀ Lliga Catalana   (33-20)

17/09/2016 – KH-7 BM. GRANOLLERS-C 1ª Catalana / CH. SANT ESTEVE-B 3ª Cat. masc.  (27-22)

17/09/2016 – BM. PAU CASALS SABADELL / CH. SANT ESTEVE-B 1ª Catalana femenina)   (16-26)

17/09/2016 – CH. SANT ESTEVE Lliga Cat Juvenil masc. / CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU   (37-29)

17/09/2016 – CH. SANT ESTEVE 1ª Cat Juvenil femenina / CH. MONTBUI   (19-18)

17/09/2016 – CH. MONTBUI / CH. SANT ESTEVE Aleví femení   (8-8)

17/09/2016 – MÀSTER-B SANT ESTEVE / MÀSTER-A SANT ESTEVE    (24-24)

Sènior-A masc. (1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / KH-7 BM. GRANOLLERS-B   (25-27)

Sènior-A femení (DH. Plata): CH. SANT ESTEVE-A / OAR. GRÀCIA SABADELL   (21-20)

Sènior-B masc. (3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. SANT QUIRZE-B   (42-33)

Sènior-B femení (1ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / JOVENTUT H. LA LLAGOSTA   (29-27)

Juvenil masc. (16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / BM. LA ROCA 1953  (32-28)

Juvenil femení (14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. SANT VICENÇ Cadet   (25-21)

Cadet masc. (14/15 anys): Fase Classificatòria a Primera Catalana

  • Divendres 23/09: CH. SANT ESTEVE / CH. SANT CUGAT-B   (36-21)

  • Dissabte 24/09: CH. SANT ESTEVE / CH. SANT LLORENÇ-ST.FELIU-B   (39-15)

  • Diumenge 25/09: CH. PARETS / CH. SANT ESTEVE   (26-32)

Els nostres cadets, com a primers de grup, jugaràn a Primera Catalana.

Infantil masc. (12/13 anys): Fase Classificatòria a Primera Catalana

  • Divendres 23/09: CH. SANT ESTEVE / SANT MARTÍ VORAMAR-B  (32-16)

  • Dissabte 24/09: CH. SANT ANDREU-JESUS MARIA / CH. SANT ESTEVE   (26-20)

  • Diumenge 25/09: CH. SANT ESTEVE / H. COOPERATIVA-SANT BOI-B   (23-20)

Els nostres infantils han assolit el segon lloc del seu grup, i jugaran a Segona Catalana.

Infantil femení (12/13 anys): Triangular per l'Estada del Colegio Seminario de Montevideo (Uruguai) a Sant Esteve Sesrovires.

  • Dissabte 24/09: COLEGIO SEMINARIO MONTEVIDEO / BM. ESPARREGUERA   (22-15)

  • Dissabte 24/09: BM. ESPARREGUERA / CH. SANT ESTEVE   (13-20)

  • Dissabte 24/09: CH. SANT ESTEVE / COLEGIO SEMINARIO MONTEVIDEO   (11-29)

  • Diumenge 25/09: CH. SANT ESTEVE / COLEGIO SEMINARIO MONTEVIDEO   (10-22)

Pel que respecte als equips de minihandbol de l´Escola d´Handbol del CHSES, han participat de diferents activitats, aprofitant la celebració de la Diada de Presentació dels equips del club d'aquesta temporada 2016-2017.

Sènior-A masculí(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / BM. LA ROCA   (30-22)

Sènior-A femení(Divisió Plata): CH. SANT ESTEVE-A / HANDBOL MISLATA   (25-40)

Sènior-B masculí(3ª Catalana): CH. CARDEDEU-B / CH. SANT ESTEVE-B   (19-29)

Sènior-B femení(1ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. CARDEDEU-B   (20-20)

Màster federat masculí(+30 anys): DESCANSA

Juvenil masculí(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / AEH. LES FRANQUESES   (24-33)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / EH. SANT VICENÇ-BAR MI CASA-B   (4-33)

Cadet masculí(14/15 anys): EH. SANT VICENÇ-BAR MI CASA / CH. SANT ESTEVE   (25-44)

Infantil masculí(12/13 anys): DESCANSA

Infantil femení(12/13 anys): DESCANSA

Aleví masculí Expert”(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE / AEH. LES FRANQUESES   10-6 (22-18)

Aleví femení “Laia Faixó”(10/11 anys): DESCANSA

Benjamí femení “Sandra Baño”(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí “Albert Falguera”(8/9 anys): EH. SANT VICENÇ-2 / CH. SANT ESTEVE   8-8 (37-39)

Benjamí masculí “Roger Pujol”(8/9 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-C / CH. SANT ESTEVE   10-6 (35-23)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Escola Mare de Déu de Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): DESCANSA

Institut IES Masquefa(12/15 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): DESCANSA

Màster no federat mixte(+30 anys): DESCANSA 

 

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

147514
AvuiAvui160
Aquesta setmanaAquesta setmana797
Aquest mesAquest mes2630