Sènior-A masculí(Copa Catalana): CH. BORDILS-B / CH. SANT ESTEVE-A   (27-29)

Sènior-A femení(Copa Catalana): DESCANSA

Sènior-B masculí(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / CH. ST ESTEVE PALAUTORDERA-B (46-25)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masculí(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masculí(16/17 anys): DESCANSA

Juvenil femení(14/17 anys): JOVENTUT H. MATARÓ / CH. SANT ESTEVE   (27-19)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. ST ESTEVE PALAUTORDERA   (37-21)

Infantil-A masc.(12/13 anys): KH-7 BM. GRANOLLERS ATLÈTIC / CH. SANT ESTEVE-A  (21-21)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B femení(12/13 anys): DESCANSA

Aleví-A masc. Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys): DESCANSA

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí Albert Falguera(8/9 anys):DESCANSA

Benjamí masculí Roger Pujol(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M.Déu Montserrat Castellví Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): DESCANSA

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Sènior-A masc.(Copa Catalana): DESCANSA

Sènior-A femení(Copa Catalana): OAR. GRÀCIA SABADELL / CH. SANT ESTEVE-A   (34-22)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): SANT MARTÍ ADRIANENC-C / CH. SANT ESTEVE-B   (29-34)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / SANT MARTÍ ADRIANENC   (25-33)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. RIUDELLOTS   (28-25)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT QUIRZE / CH. SANT ESTEVE   (23-36)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / JOVENTUT H. LA LLAGOSTA   (23-26)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys). CEH. EL VENDRELL / CH. SANT ESTEVE-A   (ajornat)

Infantil-B femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-B / AEE. PLA DE MORERES   6-10  (10-19)

Aleví-A masculí Expert(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-A / BM. LA ROCA   8-8  (25-25)

Aleví-B masculí(10/11 anys): DESCANSA

Aleví femení “Laia Faixó”(10/11 anys): DESCANSA

Benjamí femení “Sandra Baño”(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí “Albert Falguera”(8/9 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-B / CH. SANT ESTEVE   10-6  (31-21)

Benjamí masculí “Roger Pujol”(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-A / EH. SANT LLORENÇ-SANT FELIU   4-12  (15-34)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M.Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Sènior-A masc.(Copa Catalana): LA SALLE BONANOVA / CH. SANT ESTEVE-A   (25-33)

Sènior-A femení(Copa Catalana): DESCANSA

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. SANT ESTEVE-B / HC. MANYANET-B   (27-24)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): CH. SANT ESTEVE / SANT MARTÍ-ADRIANENC-A   (28-38)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / CEACA. TÀRREGA   (16-32)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / UE. SARRIÀ   (20-26)

Infantil-A masc.(12/13 anys): H. GARBÍ PALAFRUGELL / CH. SANT ESTEVE-A   (20-18)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. RUBÍ / CH. SANT ESTEVE-A   10-6 (27-19)

Infantil-B femení(12/13 anys): EH. COOPERATIVA-SANT BOI-C / CH. SANT ESTEVE-B IES. MASQUEFA   6-10 (17-16)

Aleví-A masc. Expert(10/11 anys): BM. LA ROCA / CH. SANT ESTEVE-A   12-4 (20-16)

Aleví-B masc.(10/11 anys): EH. CORNELLÀ Blanc / CH. SANT ESTEVE-B   12-4 (68-23)

Aleví femení Laia Faixó(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE Laia Faixó / CH. GAVÀ Blau   10-6 (47-35)

Benjamí femení Sandra Baño(8/9 anys): CH. SANT JOAN DESPÍ-A / CH. SANT ESTEVE Sandra Baño   12-4 (66-9)

Benjamí masculí Albert Falguera(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masculí Roger Pujol(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE Roger Pujol / EH. SANT VICENÇ-2   12-4 (46-22)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(4/11 anys): PROMOCIÓ

IES. Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Sènior-A masc.(1ª Estatal): CH. SANT ESTEVE-A / CH. SANT ESTEVE PALAUTORDERA   (37-27)

Sènior-A femení(Copa Catalana): CH. SANT ESTEVE-A / CH. ASCÓ   (29-36)

Sènior-B masc.(3ª Catalana): CH. ST. ESTEVE PALAUTORDERA-B / CH. SANT ESTEVE-B  (25-32)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masculí(Lliga Catalana): MÀSTER CH. SANT ESTEVE / H. VETERANS MATADEPERA (23-31)

Juvenil masc.(16/17 anys): H. COOPERATIVA-SANT BOI / CH. SANT ESTEVE   (27-30)

Juvenil femení(14/17 anys): CH. PALAUTORDERA-SALICRÚ / CH. SANT ESTEVE   (27-17)

Cadet masc.(14/15 anys): CH. SANT ESTEVE / CH. ÒDENA   (36-29)

Infantil-A masc.(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / KH-7 BM. GRANOLLERS ATLÈTIC   (39-23)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-A / BM. ESPARREGUERA   (Ajornat)

Infantil-B femení(12/13 anys): DESCANSA

Aleví-A masc. Expert(10/11 anys): DESCANSA

Aleví-B masc.(10/11 anys): CH. RIBES LES PARELLADES / CH. SANT ESTEVE-B   (No jugat)

Aleví femení(10/11 anys): EH. CORNELLÀ Blanc / CH. SANT ESTEVE Laia Faixó   (11-5)

Benjamí femení “Sandra Baño”(8/9 anys): DESCANSA

Benjamí masc.(8/9 anys): EH. CORNELLÀ / CH. SANT ESTEVE Albert Falguera   (9-7)

Benjamí masc.(8/9 anys): CH. MARTORELL Groc / CH. SANT ESTEVE Roger Pujol   (4-12)

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): CH. SANT ESTEVE-A / CH. GAVÀ   (Ajornat)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Escola M. Déu Montserrat(5/11 anys): PROMOCIÓ

Institut IES. Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Sènior-A masc.(1ª Estatal): SANT MARTÍ-ADRIANENC / CH. SANT ESTEVE-A   (27-26)

Senior-A femení(Copa Catalana): DESCANSA

Sènior-B masc.(3ª Catalana): BM. PAU CASALS Sabadell / CH. SANT ESTEVE-B   (24-25)

Sènior-B femení(1ª Catalana): DESCANSA

Màster masc.(Lliga Catalana): DESCANSA

Juvenil masc.(16/17 anys): DESCANSA

Juvenil femení(14/17 anys): CH. SANT ESTEVE / JOVENTUT H. LA LLAGOSTA   (14-31)

Cadet masc.(14/15 anys): BM. POLINYÀ / CH. SANT ESTEVE   (28-43)

Infantil-A masc.(12/13 anys): JOVENTUT H. LA LLAGOSTA / CH. SANT ESTEVE-A   (31-22)

Infantil-B masc.(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-A femení(12/13 anys): DESCANSA

Infantil-B femení(12/13 anys): CH. SANT ESTEVE-B IES MASQUEFA / EH. COOPERATIVA-SANT BOI-C   (4-12)

Aleví-A masculí “Expert” (10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-A / H. GARBÍ PALAFRUGELL   (9-7)

Aleví-B masculí(10/11 anys): CH. SANT ESTEVE-B / EH. SANT VICENÇ-B   (12-4)

Aleví femení “Laia Faixó(10/11 anys): DESCANSA

Benjamí femení “Sandra Baño”(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE S.Baño / EH. SANT LLORENÇ-SANT FELIU   (6-10)

Benjamí masculí “Albert Falguera”(8/9 anys): CH. SANT ESTEVE A.Falguera / EH. CORNELLÀ   (Ajornat)

Benjamí masculí “Roger Pujol”(8/9 anys): DESCANSA

Pre-Benjamí-A mixte(6/7 anys): ESCOLA FRANGOAL Castelldefels / CH. SANT ESTEVE-A   (6-10)

Pre-Benjamí-B mixte(6/7 anys): DESCANSA

Patufets mixte(3/4/5 anys): MULTIESPORT

Institut IES Masquefa(12/15 anys): PROMOCIÓ

Escola M. Déu Montserrat de Castellví de Rosanes(5/11 anys): PROMOCIÓ

Màster mixte(+30 anys): PROMOCIÓ

Patrocinadors

Premium

     

 

Col·laboradors

                    

          

Visites a la web

147514
AvuiAvui160
Aquesta setmanaAquesta setmana797
Aquest mesAquest mes2630